CHATA LODIAR, POČÚVADLIANSKE JAZERO

Sa nachádza v v rekreačnej oblasti Počúvadla, 200 metrov od jazera, na úpätí najvyššieho kopca Štiavnických vrchov – Sitna. Táto krásna lokalita pri vode ponúka kombináciu turistiky, relaxovania, rybolovu ako aj histórie v mestečku Banská Štiavnica, ktorej centrum je vzdialené 10 km. Chata prešla rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2019.

HOTEL AGÁTKA, CHORVÁTSKY GROB

je situovaný na okraji Bratislavy v tesnej blízkosti prírodnej rezervácie Šúrsky prales, 10 minút od centra mesta a 5 minút od letiska. Hotel ponúka 9-jamkové golfové ihrisko, školu jazdy na koni, futbal, volejbal a záhradu s grilom. Budova má bohatú históriu, v 17. storočí bola používaná ako lovecký zámoček.

HOTEL HRABOVO, RUŽOMBEROK

je situovaný v krásnom prostredí Hrabovskej doliny pri Ružomberku, v srdci Veľkej Fatry. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti kabínkovej lanovky, ktorou sa dostaneme priamo na svahy Malina Brdo (960 – 1209 m. n. m.). Prostredie v okolí hotela je miesto ako stvorené pre zážitkové školy v prírode a letné tábory.

HORSKÝ HOTEL LOMY, HORNÁ VES

Už 7. rok hotel prevádzkuje naša CK Bombovo. Nachádza sa neďaleko Partizánskeho v prekrásnej doline pohoria Vtáčnik, obklopenej harmóniou nádhernej prírody, sviežim tichom vánku, vôňou lesa. Je to miesto, kde realizujeme najviac našich táborov, milujú ho deti, animátori a my tiež. Snažíme sa ho každý rok zveľaďovať. Tento rok pribudlo nové detské ihrisko s preliezkami, nový nábytok v spoločenských priestoroch a už 10 chatiek má nové vybavenie a kúpeľne.

PARTIZÁN REZORT, OBYCE

sa nachádza v srdci prírody medzi pohoriami Tribeč a Pohronský Inovec, 5 km nad obcou Obyce (neďaleko Zlatých Moraviec). Stredisko je umiestnené uprostred lesa a tým zabezpečuje maximálne súkromie a pokoj. Krásna príroda, výborna kuchyňa a nadštandardne vybavené izby, ktoré uspokoja aj náročného táborníka 🙂 Pridanou hodnotou je multifunkčné ihrisko, domček na strome a veľmi ochotný personál.

RANČ NÁDEJ, SVÄTÝ ANTON

sa nachádza v prekrásnom prostredí obce Svätý Anton nachádzajúcej sa 3 km južne od starobylého banského mesta Banská Štiavnica. Rozsiahly areál poskytuje široké možnosti trávenia voľného času.