POVEDALI O NÁS

Autor: Dexis Slovakia

ešte raz veľká vďaka  za úžasných ľudí, ktorí  ste k nám prišli ako animátori.

Vytvorili  ste skvelú atmosféru, odviedli úžasnú prácu a vďaka vám sa celá naša akcia podarila.

Celý tím ste boli veľmi nápomocní, ochotní, nepredstierali ste záujem o nás, našich ľudí, ale vy ste  ho aj naozaj mali

Autor: Alena Gallová

Ďakujeme za zážitky. Detská boli nadšené. Bol to ich prvý tábor, čo som sa bála, ale dcérka povedala, že si tam našla druhú rodinu 😁😍

Autor: Vladimira Marčeková

Čo je viac ako to, že vaše dieťa žiari šťastím? Dcéra bola prvýkrát, ostala by aj o týždeň dlhšie. Úžasný prístup, ubytovanie a program geniálny. Ďakujeme a určite sa nezúčastnila naposledy.  

Autor: Mgr. Klačanská Anežka

Dobrý deň, ŠvP sme si užili skvele, nielen deti, ale aj my sme sa zabavili. Tuja a Brčina sú úžasní, taktiež počasie prialo.:)

Autor: anonymný dotazník spokojnosti rodičov

Syn sa vrátil z tábora plný zážitkov a par dni nám rozprával, čo všetko zažil. Myslím, že vaša ponuka táborov je pestrá a naozaj je z čoho vyberať.

Autor: Jarmila Bartáková

Dobrý deň,
chcem sa Vám poďakovať, že naša dcéra Sabína prišla veľmi spokojná z vášho tábora a už teraz sa teší na budúci rok.

Autor: Monika Janíčková

Animátori boli super. Dcére sa moc páčilo o rok sa vidia zas. A pekne sa vyšantili aj bez telefonov.

Autor: Foxconn

Ďakujem pekne. Dnes v práci dostávam len samé pozitívne reakcie na tábor a deťom sa veľmi páčilo, vraj najlepší tábor aký doteraz bol. Veľmi si chválili aj animátorku, kt. snimi cestovala a celkovo všetko, že bolo super.

Autor: anonymný dotazník spokojnosti rodičov

Dcérke sa v tábore veľmi páčilo. Aktivity, prístup animátorov bolo na jedničku, o rok sa chce vrátiť ku vám do tábora, už odpočítava dni. Ďakujeme.

Autor: anonymný dotazník spokojnosti rodičov

Dcéra bola tento rok na rôznych táboroch (Wachumba, Bombovo) a tento váš ridiculus vyhral na plnej čiare. Najmä by som vyzdvihla prístup animátorského tímu, ubytovanie a celkové prostredie.

Autor: MGR. Zuzana Sedláková

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za perfektné zabezpečenie ŠvP. Veľká vďaka patrí ochotnému personálu Hotela Lomy, kuchárom, ktorí pripravovali neskutočne dobré jedlá, ktoré chutili aj žiakom a podávali ich vždy s úsmevom a dobrou náladou, čo sa tak často v dnešnej dobe nevidí.

Veľká pochvala patrí aj animátorom, ktorí dokázali deťom zabezpečiť program, ktorí ich zaujal natoľko, že posledný večer im bolo ľúto, že sa vracajú naspäť domov. Dokázali si so žiakmi vytvoriť kamarátsky vzťah, no zároveň vybudovať aj rešpekt. My učitelia sme mohli na nich vo všetkom spoľahnúť. Prekonalo to moje očakávania. Vidno, že u Vás pracujú ľudia, ktorých baví práca, ktorú vykonávajú.